Kongremiz 18-19-20 Haziran 2018’de Hacettepe Üniversitesi Beytepe Kampüsü Mehmet Akif Ersoy Salonunda gerçekleşecektir.

Bu yıl kongremizi “Nanoteknoloji, Antropoloji ve Moleküler Biyoloji-Genetik” adı altında 3 bölüme ayırdık. İkinci gün öğleden önce ise Beytepe Kampüsü içerisinde bulunan Yeşil Vadi’de Arazi Çalıştayımız yapılacak.

Üçüncü gün ise Biyoloji Bölümünde Türkiye’de biyoloji alanında birçok önemli çalışmaya imza atmış Hacettepe Biyoloji Bölümü Akademisyenlerinin katkılarıyla düzenleyeceğimiz çalıştaylardan oluşacaktır. Çalıştaylar en kısa zamanda kesinleşip, sayfamızdan duyurulacaktır.

Kayıtla ilgili bilgiler aşağıda yer almaktadır:

1. Hacettepe Biyoloji ve Uygulamaları Kongresi’ne dinleyici olarak katılmak için hiçbir şart aranmamaktadır; etkinliğimiz herkese açıktır.

2. Kontenjan 300 kişi ile sınırlıdır.

3. Kongremize katılan her katılımcımıza “Katılım Belgesi”, çalıştaylarımıza katılanlara da ek olarak “Çalıştay Sertifikası” verilecektir.

4. Konuşmacılarımızın sunumları Türkçe dilinde olacaktır.

5. Nizamiye girişinde herhangi bir sorun olmaması için isim listeniz önceden bildirilecektir.

6. Kesin kaydımız açılmıştır. https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSfyXYOedICul2ZVSuIETiX6nXL1ucm5vXDqWx3Cr_GCZsMU8w/viewform adresinden kesin kaydınızı gerçekleştirebilirsiniz. Katılım formundan bize göndereceğiniz bilgiler tarafımızdan kaydedilecektir. Kesin kayıdınız onaylandığı takdirde topluluğumuz tarafından onay maili yollanacaktır.

12. Kayıt olan herkesin yukarıdaki şartları kabul ettiği varsayılır.

Kesin kayıtlar, etkinlik programı ve dahası için sayfamızı takipte kalın 🙂
Ayrıntılı bilgi ve sorularınız için: ekolojigrubutoplulugu@gmail.com

Yazı Sahibi

Ekoloji Grubu Topluluğu

Hacettepe Üniversitesi Ekoloji Grubu Topluluğu